Vysokozdvižné vozíky

Nabízíme našim zákazníkům vysokozdvižné vozíky určené jak do vnitřních prostor i do terénu. Zdroje pohonu jsou akumulátory či dieselový motor. Stroje nabízíme s různými nostnostmi.

Vysokozdvižné vozíky: Vyberete si u nás dieslové či elektrické?

Vysokozdvižné vozíky jsou důležitým pomocníkem ve skladech i výrobních halách. Společnost Statech nabízí kvalitní vysokozdvižné vozíky, které Vám ulehčí a usnadní práci na maximum. Vysokozdvižné vozíky v naší nabídkou jsou určené do vnitřních prostor i do terénu. Najdete u nás vysokozdvižné vozíky elektrické i dieslové. V kategorii vysokozdvižné vozíky s dieslovým motorem najdete tři spolehlivé stroje značek Toyota a Manitou Buggie, které se liší podle nosnosti. Vysokozdvižné vozíky těchto značek patří mezi nejprestižnějšíí ve svém oboru a s jejich koupí či pronájem tak máte jistotu, že získáte opravdovou špičku. Jejich nosnost se pohybuje od 2500 – 3000 Kg. Maximální výška je potom 4, 7 metrů. Již jste si vybrali a chcete si pronajmout dieslové vysokozdvižné vozíky? Zašlete nám nezávaznou poptávku!

Vysokozdvižné vozíky: Poraďte se s námi!

V nabídce vysokozdvižné vozíky poháněné elelektrikou máte k dispozici excelentní stroj značky Toyota, jehož nosnost je 3000 Kg a maximální výška 4, 3 metrů. Vysokozdvižné vozíky určené k pronájmu Vám přistavíme na místo určení v co nejrychlejším čase. Za velkorysých finančních podmínek naše vysokozdvižné vozíky odvedou pořádnou porci kvalitní práce. Už jste se rozhodli, jaké vysokozdvižné vozíky budete potřebovat? V tom případě nás kontaktujte nebo zašlete nezávaznou poptávku. Nejste si ještě zcela jistí, jaký vysokozdvižné vozíky jsou vhodné pro Vaše účely? Potom není nic jednoduššího, než se s námi poradit. Poradenství je důležitou součástí portfolia našich služeb.Těší nás, když Vám můžeme poskytnout užitečné rady, které Vám pomohou k lepším výsledkům. Pronajměte si u nás vysokozdvižné vozíky a jistě budete spokojeni.

Typ Nosnost Max.výška Zdroj Prospekt  
Toyota 7FBMF30 3000 kg 4.3 m aku Prospekt Objednat
Manitou Buggie MH-25 2500 kg 4.3 m diesel Prospekt Objednat
Toyota 62-7FD25 2500 kg 4.7 m diesel Prospekt Objednat
Toyota 62-7FD30 3000 kg 4.3 m diesel Prospekt Objednat